sobota, 18 września 2021

Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta, zajmował się dwa lata z rzędu instalacją iluminacji świątecznej. Świąteczne oświetlenie biegnie od Rynku Starego Miasta, poprzez pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, pl. Trzech Krzyży aż do końca Al. Ujazdowskich. Wykonawca świątecznego oświetlenia stolicy to firma Multidekor. Cała iluminacja kosztowała miasto nieco ponad 4 mln złotych.

Iluminacja to podświetlane fontanny i żyrandole na latarniach, a na pl. Zamkowym 27-metrowa choinka. Świąteczne dekoracje są co roku instalowane w okresie przedświątecznym i cieszą oczy warszawiaków do końca stycznia.

W dniu 10 października 2008 r. w Warszawie została podpisana umową pomiędzy: Stołecznym Zarządem Rozbudowy Miasta „MULTIDEKOR” G. Podogrocki, T. Podogrocki Spółka jawna z siedzibą w Regułach.
Przedmiot Umowy obejmował „Dostawę oraz montaż oświetlenia świątecznego dla obrębu Krakowskiego Przedmieścia, Placu Zamkowego i Starego Miasta” w tym:
1/ Dostawę oświetlenia,
2/ Montaż  elementów we wskazanych powyżej miejscach zgodnie z projektem,
3/ Wykonanie projektu technicznego i bilansu mocy,
4/ Wykonanie zasilania w energię elektryczną.
Zamawiający zapłacił Wykonawcy kwotę 2 474 995,70 zł brutto

W dniu 18 września 2009 r. w Warszawie została podpisana umowa pomiędzy Miastem Stołecznym Warszawa – Stołecznym Zarządem Rozbudowy Miasta a „MULTIDEKOR” G. Podogrocki, T. Podogrocki Spółka jawna z siedzibą w Regułach.
Przedmiot Umowy obejmował:
1/ Dostawę oświetlenia,
2/ Montaż elementów we wskazanych powyżej miejscach zgodnie z projektem,
3/ Wykonanie projektu technicznego i bilansu mocy,
4/ Wykonanie zasilania w energię elektryczną.
Zamawiający zapłacił Wykonawcy kwotę 1.961.313,32 zł brutto.

Zdjecia Iluminacji

logo BIP

BIP:
Opublikowane przez: SZRM - 9 czerwca 2011 godz 13:27
Ostatnia aktualizacja: kmosiolek - 29 marca 2017 godz 11:15