Wkrótce otwarcie Wołoskiej

Trwają ostatnie prace na skrzyżowaniu ul. Wołoskiej z ul. Woronicza. Obecnie niemożliwy jest przejazd ul. Woronicza na wprost oraz skręt w lewo w kierunku Służewca, nie można także przejechać ul. Wołoską na wprost w kierunku ul. Konstruktorskiej. Ograniczenia dotyczą też ruchu szynowego - tramwaje od ul. Rakowieckiej dojeżdżają tylko do ul. Woronicza.

Do piątku 27 listopada układana będzie nawierzchnia w międzytorzu na skrzyżowaniu Wołoskiej i Woronicza. W piątek w nocy rozpoczną się prace związane z likwidacją tymczasowej nakładki rozjazdowej, służącej dotychczas do zmiany kierunku jazdy tramwajów przy skrzyżowaniu z ul. Woronicza. Przebudowana zostanie również tymczasowa trakcja w tym rejonie. Do przeprowadzenia tych prac konieczne będzie wyłączenie ruchu tramwajów wzdłuż ul. Wołoskiej. Przywrócenie ruchu na całej trasie do ul. Marynarskiej nastąpi w poniedziałek rano.

W nocy z niedzieli na poniedziałek otwarta zostanie też zachodnia jezdnia ul. Wołoskiej w kierunku Służewca. Tym samym udostępnione do ruchu zostaną wszystkie relacje na przebudowanym odcinku.