Remontujemy budynek ZSS nr 85 przy Rzymowskiego

Trwa remont budynku Zespołu Szkół Specjalnych nr 85 na Mokotowie. Obiekt znajdujący się przy ulicy Rzymowskiego 36 ma służyć uczniom posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Inwestycja jest już mocno zaawansowana. Po zakończeniu prac wyburzeniowych i demontażowych powstały elementy nowej konstrukcji budynku, stropy oraz dach. W pomieszczeniach wymurowane zostały ścianki działowe, rozprowadzone instalacje elektryczne, teletechniczne i sanitarne, wymienione okna. Gotowe są już konstrukcje schodów i pochylni zewnętrznych oraz nowa ściana szczytowa.

Budynek jest obecnie ocieplany styropianem pokrywanym warstwą wykończeniową. Trwają także prace związane z wykonaniem nowego przyłącza wodociągowego. Wkrótce rozpocznie się montaż wind i urządzeń w kotłowni oraz wentylatorni a na poziomie piwnicy i parteru ruszy wylewanie szlichty. Kolejnym etapem będzie układanie podłóg oraz malowanie ścian.

Po zrealizowaniu prac budowlanych obiekt zostanie wyposażony w meble oraz sprzęty. Wszystko ma być gotowe do września, czyli na początek nowego roku szkolnego.