Na majówkę nową estakadą

W piątek 26 kwietnia ok. godz. 22.00 otwarte zostaną nowe wiadukty w ul. Marsa oraz estakada prowadząca w stronę granicy Warszawy nad skrzyżowaniem ul. Marsa z ul. Chełmżyńską i ul. Żołnierską.

Do czasu zakończenia całej inwestycji ruch na nowej estakadzie będzie poprowadzony jednym pasem. Nie zmieni się obecna liczba pasów ruchu na ul. Żołnierskiej- pozostanie jeden pas w kierunku ul. Rekruckiej oraz jeden w stronę ul. Strażackiej. Na fragmencie ul. Strażackiej w najbliższy weekend układana będzie ostatnia warstwa nawierzchni. Ulica zostanie zamknięta w piątek 26 kwietnia ok. godz. 23.00 pomiędzy ul. Stężycką a Zesłańców Polskich. Objazd prowadzić będzie ulicami: Marsa – Chełmżyńska lub I. Paderewskiego – Czwartaków. Ruch na ul. Strażackiej przywrócony zostanie nad ranem w poniedziałek.

Wszystkie prace związane z przebudową ul. Marsa i ul. Żołnierskiej na odcinku od ul. Naddnieprzańskiej do granicy Warszawy zakończą się w maju. Następnie do Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego złożony zostanie wniosek o pozwolenie na użytkowanie drogi.